Jul Schema gäller från 17 december till den 6 januari!

Öppetider:
Mån - Ons- Fre från kl 11:00 till 20:00

MÅNDAG:

Kl12:00-13:00 BJJ

kl 17:30-18:30 BJJ KIDZ 7-14 år
kl 17:30 - 18:30 Thaiboxning Kidz
kl17: 30 - 18:15 Cross Training
kl 18:30 - 20:00 BJJ Vuxna
kl 18:30 - 19:45 Thaiboxning

ONSDAG:

Kl12:00-13:00 BJJ Vuxna

kl 17:30-18:30 BJJ KIDZ 7-14
kl 17:30 - 18:30 Thaiboxning Kidz
kl17: 30 - 18:15 Cross Training
kl 18:30 - 20:00 BJJ Vuxna
kl 18:30 - 19:45 Thaiboxning

FREDAG:

Kl12:00-13:00 BJJ

kl 17:00 BJJ 6 åringar
kl 18:00 - 19:00 BJJ sparring 15 +
kl 18:00 - 19:00 Thaiboxning sparring 15+

Julafton och nyårsafton har vi stängt dock!



Vårens schema från den 7 januari 2019!
SCHEMA


Måndag-Torsdag: 10:00 - 21:00 
Fredag: 10:00 - 19:30
Lördag: 09:30 - 13:00 
Söndag: Endast barnkalas

Vi stänger 30 minuter efter sista passet slutat!

MÅNDAG

MATTA A
12:00-13:00  BJJ (SA) 
17:30 – 18:30 BJJ Kidz 10-12 år Fortsättning SA)
18:30 – 19:30 BJJ Blandad grupp (SA)
19:30 – 21:00 Thaiboxning   Basic (SA)

MATTA B
17:30 – 18:30 BJJ KIDZ  7-9 Avancerad (SO)
18:30 – 19:30 Thaiboxning  Kidz (SA)
19:30 – 20:30 BJJ Sparring 

 
STYRKA & KONDITION

11:30-12:00 SOMA MOVE(SA)
17:30-18:00 Cross Training(JT)
18:00-18:30 Conditioning Fusion(JT)

TISDAG

MATTA A 
12:00- 13:00 Submission Wrestling (SA)
16:30- 17:30 BJJ Ungdom 12-14 år (SA)
17:30 – 18:30  BJJ Kidz Nybörjare (MP/SA) 
18:30 – 19:30 Thaiboxning  Bag Drills (SA) 
19:30 – 21:00 BJJ Basics (SA)

MATTA B 
 
17:30 – 18:30 BJJ Kidz Fortsättning  7-9 år (JT) 
18:40 – 19:25 SOMA MOVE (JT)  

STYRKA & KONDITION 

17:30-18:00 Cross Training (SA)
18:00-18:30 Conditioning Fusion (SA)


ONSDAG 

MATTA A
 
12:00-13:00 BJJ (SA)
17:30 – 18:30 BJJ Kidz 10-12 år Fortsättning (SA)
18:30 – 19:30  BJJ Blandad grupp (SO) 
19:30 – 21:00 Thaiboxning  (DE)

MATTA B
 
17:30 – 18:30 BJJ KIDZ 7-9 Avancerad (SO) 
18:30-19:30 Thaiboxning  Kidz (SA)
19:30 – 20:30 BJJ Sparring (SA)

STYRKA & KONDITION

11:30-12:00 SOMA MOVE (SA)
17:30-18:00 Cross Training (JT)
18:00-18:30 Conditioning Fusion(JT)

TORSDAG

MATTA A
12:00- 13:00 Submission Wrestling (SA)
16:30- 17:30 BJJ Ungdom 12-14 år (JT)
17:30 – 18:30 BJJ Kidz Nybörjare (MP)
18:30 – 19:30 SHARK TANK ( SA)
19:30 – 21:00 BJJ Basics (JT)
 
MATTA B
 
17:30 – 18:30  BJJ Kidz Fortsättning    7-9 år (JT)
18:40 – 19:25 SOMA MOVE (SA/JT)
 
STYRKA & KONDITION
17:30-18:15 Pumping Iron Styrketräning i grupp (PN)

FREDAG 

MATTA A

12:00-13:00 BJJ (SA)
16:00-17:00 Barnsparring från 10 år (JT)
18:30 – 19:30 Thaiboxning  (DE)
 
MATTA B

17:00-18:00 6 års grupp BJJ (JT)
18:05-19:05 Submission Wrestling  (JT)


LÖRDAG

MATTA A 

10:00-10:45 Stor & Liten (MP)
11:00 – 13:00 BJJ Sparring (SA)

MATTA B

10:15-11:.00 Soma Move (SA)
12:00 -13:00 Thaiboxning Sparring (DE)


SÖNDAG 
Barnkalas


(SA) Steven Antoniou
(STA) Stevie Antoniou
(JT) Johan Thorsell
(SO) Simon Otter 
(DE) David Evans
(MP) Micke Pastor
(JA) Joachim Ahlin
(PN) Patrick Nilsson

loading...