Sommarschema nedan som gäller den 25/6 - 12/8!

 Öppettider 16:00-21:00


Måndag:
16:30-17:30 Kickboxning Kidz
17:30-18:30 BJJ Kidz
18:00-18:30 Cross Training
18:30-19:30 BJJ Blandad grupp (Vuxna)
19:30-20:30 Kickboxning (Vuxna)

Onsdag:
16:30-17.30 Kickboxning Kidz
17:30-18:30 BJJ Kidz
18:00-18-30 Cross Training
18:30-19:30 BJJ Blandad grupp(Vuxna)
19:30-20:30 Kickboxning (Vuxna)

Fredag:
18:00-18:30 SOMA MOVE
18:30-19:30 BJJ Blandad grupp (Vuxna)
19:30-20:30 Kickboxning (Vuxna)
 

 Måndag-Torsdag: 11:00 - 21:00 
Fredag: 11:00 - 19:30
Lördag: 09:30 - 13:00 
Söndag: Endast barnkalas

Vi stänger 30 minuter efter sista passet slutat!

MÅNDAG

MATTA A
12:00-13:00  BJJ (SA) 
17:30 – 18:30 BJJ Kidz 10-12 år Fortsättning SA)
18:30 – 19:30 BJJ Blandad grupp (SA)
19:30 – 21:00 Kickboxning  Basic (SA)

MATTA B
17:30 – 18:30 BJJ KIDZ  7-9 Avancerad (SO)
18:30 – 19:30 Kickboxning Kidz (SA)
19:30 – 20:30 BJJ Sparring 

 
STYRKA & KONDITION
11:30-12:00 Cross Training(SA)
17:30-18:00 Cross Training(JT)
18:00-18:30 Conditioning Fusion(JT)
18:30-19:00 Cross training (NA)
19:00 - 19:30 Conditioning Fusion (NA)


TISDAG

MATTA A 
12:00- 13:00 Submission Wrestling (SA)
16:30- 17:30 BJJ Ungdom 12-14 år (SA)
17:30 – 18:30  BJJ Kidz Nybörjare (MP/SA) 
18:30 – 19:30 Kickboxning Bag Drills (SA) 
19:30 – 21:00 BJJ Basics (SA)

MATTA B 
 
17:30 – 18:30 BJJ Kidz Fortsättning  7-9 år (JT) 
18:40 – 19:25 SOMA MOVE (JT)  

STYRKA & KONDITION 
11:30-12:00 Cross Training (SA)
17:30-18:00 Cross Training (SA)
18:00-18:30 Conditioning Fusion (SA)


ONSDAG 

MATTA A
 
12:00-13:00 BJJ (SA)
17:30 – 18:30 BJJ Kidz 10-12 år Fortsättning (SA)
18:30 – 19:30  BJJ Blandad grupp (SO) 
19:30 – 21:00 Kickboxning (DE)

MATTA B
 
17:30 – 18:30 BJJ KIDZ 7-9 Avancerad (SO) 
18:30-19:30 Kickboxning Kidz (SA)
19:30 – 20:30 BJJ Sparring (SA)

STYRKA & KONDITION
11:30-12:00 Cross Training (SA)
17:30-18:00 Cross Training (JT)
18:00-18:30 Conditioning Fusion(JT)
18:30-19:00 Cross training (NA)
19:00 - 19:30 Conditioning Fusion (NA)

TORSDAG

MATTA A
12:00- 13:00 Submission Wrestling (SA)
16:30- 17:30 BJJ Ungdom 12-14 år (JT)
17:30 – 18:30 BJJ Kidz Nybörjare (MP)
18:30 – 19:30 Kickboxning Bag Drills (SA)
19:30 – 21:00 BJJ Basics (JT)
 
MATTA B
 
17:30 – 18:30  BJJ Kidz Fortsättning    7-9 år (JT)
18:40 – 19:25 SOMA MOVE (SA/JT)
 
STYRKA & KONDITION

11:30-12:00 Cross Training (SA)
17:30-18:15 Pumping Iron Styrketräning i grupp (SA)

FREDAG 

MATTA A

12:00-13:00 BJJ (SA)
16:00-17:00 Barnsparring från 10 år (JT)
18:30 – 19:30 Kickboxning (DE)
 
MATTA B

17:00-18:00 6 års grupp BJJ (JT)
18:05-19:05 Submission Wrestling  (JT)
 
STYRKA & KONDITION
11:30 -12:00 Cross Training(JT)

LÖRDAG

MATTA A 

10:00-10:45 Stor & Liten (MP)
11:00 – 13:00 BJJ Sparring (SA)

MATTA B

10:15-11:.00 Soma Move (SA)
12:00 -13:00 Kickboxning Sparring (DE)

STYRKA OCH KONDITION

11:15-11:45 Cross Training (NA)


SÖNDAG 
Barnkalas


(SA) Steven Antoniou
(STA) Stevie Antoniou
(JT) Johan Thorsell
(SO) Simon Otter 
(DE) David Evans
(MP) Micke Pastor
(JA) Joachim Ahlin
(NA) Nicole Antoniou

loading...