Måndag-Torsdag: 11:00 - 21:00 
Fredag: 11:00 - 19:30
Lördag: 09:30 - 13:00 
Söndag: Stängt

Vi stänger 30 minuter efter sista passet slutat!

MÅNDAG

MATTA A
 
12:00-13:00  BJJ (SA) 
17:30 – 18:30 BJJ Kidz 10-12 år Fortsättning (SA)
18:30 – 19:30 BJJ Blandad grupp (SA)
19:30 – 21:00 Kickboxning  Basic (SA)

MATTA B
 
17:30 – 18:30 BJJ KIDZ  7-9 Avancerad (SO)
18:30 – 19:30 Kickboxning Kidz (SA)
19:30 – 20:30 BJJ Sparring 

 
STYRKA & KONDITION
11:30-12:00 Cross Training(SA)
17:30-18:00 Cross Training(JT)
18:00-18:30 Conditioning Fusion(JT)


TISDAG

MATTA A 

16:30- 17:30 BJJ Ungdom 12-14 år (SA)
17:30 – 18:30  BJJ Kidz Nybörjare (MP/SA) 
18:30 – 19:30 BJJ Drills (SA) (minimikrav 1 års träning
19:30 – 21:00 BJJ Basics (JT)

MATTA B 
 
17:30 – 18:30 BJJ Kidz Fortsättning  7-9 år (JT) 
18:30 – 19:30 SOMA MOVE (JT)
  
STYRKA & KONDITION 
12:00-12:30 Cross Training (SA)
17:30-18:00 Cross Training (?)
18:00-18:30 Conditioning Fusion 
 
 
ONSDAG 

MATTA A
 
12:00-13:00 BJJ (SA)
17:30 – 18:30 BJJ Kidz 10-12 år Fortsättning (SA)
18:30 – 19:30  BJJ Blandad grupp (SO) 
19:30 – 21:00 Kickboxning (DE)

MATTA B
 
17:30 – 18:30 BJJ KIDZ 7-9 Avancerad (SO) 
18:30-19:30 Kickboxning Kidz (SA)
19:30 – 20:30 BJJ Sparring (SA)

STYRKA & KONDITION
11:30-12:00 Cross Training (SA)
17:30-18:00 Cross Training (JT)
18:00-18:30 Conditioning Fusion(JT)

TORSDAG

MATTA A
 
16:30- 17:30 BJJ Ungdom 12-14 år (JT)
17:30 – 18:30 BJJ Kidz Nybörjare (MP)
18:30 – 19:30 BJJ Drills (STA)(minimikrav 1 års träning) 
19:30 – 21:00 BJJ Basics (SA)
 
MATTA B
 
17:30 – 18:30  BJJ Kidz Fortsättning    7-9 år (JT)
18:45 – 19:30 SOMA MOVE (SA/JT)
 
STYRKA & KONDITION

11:30-12:00 Cross Training (JT)
12:00-12:30 Conditioning Fusion (JT)
17:30-18:15 Pumping Iron Styrketräning i grupp (SA)


FREDAG 

MATTA A

06:30 -07:30  BJJ (SA)
12:00-13:00 BJJ (SA)
18:30 – 19:30 Kickboxning (DE)
 
MATTA B

17:00-18:00 6 års grupp BJJ (JT)
18:05-19:05 Submission Wrestling  (JT)
 
STYRKA & KONDITION
11:30 -12:00 Cross Training(JT)

LÖRDAG

MATTA A 

10:00-11:00 Stor & Liten (MP)
11:00 – 13:00 BJJ Sparring (SA)

MATTA B

10:15-11:.00 Soma Move (SA)
12:00 -13:00 Kickboxning Sparring (DE)


SÖNDAG STÄNGT (Gone Fishing!)

(SA) Steven Antoniou
(STA) Stevie Antoniou
(JT) Johan Thorsell
(SO) Simon Otter 
(DE) David Evans
(MP) Micke Pastor
(JA) Joachim Ahlin

loading...